Psychoterapia Bydgoszcz
 
 
 
   
 
 
 
Psychoterapia Bydgoszcz,psychologia,terapia,psycho,psychoterapia,Bydgoszcz,psychoterapeuta,psycholog   Psychoterapia Bydgoszcz,psychologia,terapia,psycho,psychoterapia,Bydgoszcz,psychoterapeuta,psycholog
 

ZAPŁAĆ ZA
PORADĘ ON-LINE

płacę za poradę online

   
   
   
HOTnews

 

Rejestracja

Zgłoszenia na wstępną konsultację przyjmowane bezpośrednio u wybranego specjalisty

 
poradnia on-line
Psychoterapia Bydgoszcz,psychologia,terapia,psycho,psychoterapia,Bydgoszcz,psychoterapeuta,psycholog

Poradnia On-line została stworzona z myślą o osobach, które:

 • borykają się z trudnościami natury seksuologicznej bądź/ i psychologicznej,

 • szukają szybkiego i łatwego kontaktu ze specjalistą, jednocześnie zależy im na anonimowości,

 • szukają rzetelnych informacji, pomocy i wsparcia, by poradzić sobie z trudną sytuacją życiową.

Zalety pomocy on-line:

- Wygoda i łatwość w dostępie do specjalisty. Możesz uzyskać pomoc nie wychodząc z domu, gdziekolwiek jesteś – wystarczy, że masz dostęp do internetu.

- Anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i kontroli –napisanie e-maila daje możliwość opowiedzenia o trudnych czy nawet bolesnych przeżyciach, o których aktualnie trudno jest powiedzieć „face to face”; taka forma kontaktu zmniejsza uczucie wstydu, lęku. Piszesz o sobie to co chcesz. Sam wybierasz specjalistę.

- Szybkość – odpowiedź do 48h (szczegóły znajdziesz w regulaminie Poradni On-line)

- Możliwość nazwania swoich trudności i problemów - pisanie w liście o swoich trudnościach, doświadczeniach, uczuciach często pomaga w ich porządkowaniu, nazywaniu ich, co daje szansę na spojrzenie na siebie z dystansu. W efekcie czego już samo napisanie maila do poradni może okazać się dla Ciebie pomocne.

Pomoc jaką uzyskasz pisząc do Poradni On-line:

Świadczymy pomoc psychologiczno-seksuologiczną nastawioną na prewencję (profilaktyka), promocję zdrowia, pomoc doraźną oraz zapoczątkowanie procesu leczenia.

Udzielamy pomocy z wykorzystaniem (rodzaje i formy pomocy on-line):

 • konsultacji psychologicznej - jej celem jest poznanie problemu Klienta, jego oczekiwań, potrzeb, określenie celu pomocy i dobranie najlepszej dla danej osoby formy pomocy.

 • wsparcia psychologicznego - polega ono na towarzyszeniu osobie znajdującej się w kryzysie. Dostarcza możliwości na odreagowanie emocji, podzielenie się swoimi przemyśleniami.

 • poradnictwa psychologicznego – są to działania dostosowane do aktualnej sytuacji Klienta polegające na wskazaniu różnych możliwych rozwiązań jego problemu oraz udzieleniu mu potrzebnych informacji.

 • psychoedukacji i edukacji – dostarczenie niezbędnej wiedzy i informacji m. in. na temat mechanizmów powstawania zaburzeń.

 • elementów interwencji kryzysowej - jest to pomoc doraźna i krótkoterminowa; skoncentrowana na problemie, który spowodował kryzys. Jej celem jest odzyskanie przez Klienta możliwości samodzielnego rozwiązania problemu i powrotu do równowagi psychicznej.

Psycholog/Seksuolog on-line postawi wstępną diagnozę problemu (hipotezę diagnostyczną), określi przyczyny oraz rodzaj trudności, jak również sposoby ich rozwiązania. W niektórych przypadkach taka wiedza okazuje się wystarczająca do poprawy jakości życia psychicznego, w tym życia seksualnego. W pozostałych wypadkach być może wskazane będzie skorzystanie z konsultacji lekarskiej i podjecie terapii tradycyjnej. Doradzimy, gdzie i jakiego rodzaju pomocy wskazane jest szukać. Decyzja o wyborze najlepszego dla siebie rozwiązania należy zawsze do Klienta.

Jeżeli konsultacje on-line okażą się niewystarczające do rozwikłania problemu to istnieje wówczas możliwość podjęcia terapii podczas indywidualnych spotkań w gabinecie z psychologiem/seksuologiem, który wcześniej prowadził konsultacje internetowe.

Poradnia nie prowadzi psychoterapii on-line. Porady psychologiczne i seksuologiczne przez internet należy traktować, jako konsultacje, a nie jako tradycyjną psychoterapię.

Pomoc psychologa/seksuologa on-line nie stanowi diagnozy psychologicznej lub medycznej i nie zastępuje bezpośredniego kontaktu z psychologiem, psychiatrą lub innym lekarzem, czy też leczenia farmakologicznego, a w szczególności nie stanowi podstaw do zmiany dotychczasowego rozpoznania i/lub sposobu leczenia u osób będących w trakcie leczenia i/lub psychoterapii.

Bezpieczeństwo kontaktu on-line.

Psycholog/seksuolog on-line przestrzega Ustawy o ochronie danych osobowych i dochowuje tajemnicy zawodowej – nie udostępnia danych Klienta osobom trzecim. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy poważnie zagrożone jest bezpieczeństwo Klienta lub innych osób. Tajemnica może być zatem uchylona wyłącznie w sytuacjach ściśle określonych przez prawo.

Problem poruszony w e-mailu może być przedstawiony i omówiony z osobistym superwizorem psychologa/seksuologa (superwizor to psychoterapeuta z dużym doświadczeniem, nadzoruje pracę innych). Superwizja odbywa się jednak ze ścisłym przestrzeganiem tajemnicy zawodowej i nie wymaga ujawniania danych osobowych! Ma ona na celu poprawę jakości pracy osoby udzielającej pomocy on-line. Treść e-maili wysyłanych do Poradni jest dostępna tylko prowadzącym Poradnię; nie będzie publikowana bez zgody autora e-maila.

Co zrobić, aby skorzystać z pomocy psychologiczno-seksuologicznej on-line?

 1. Proszę dokonać przelewu w kwocie 35 zł poprzez Płatności.pl

  płacę za poradę online

  W tytule przelewu proszę wpisać swój adres e-mail, z którego Klient będzie wysyłać e-mail do poradni.
 2. Proszę opisać problem i wysłać go na adres agnieszka.lewandowska@heal.pl
 3. Po zaksięgowaniu wyżej wymienionej kwoty na naszym koncie,
  w ciągu dwóch dni przesyłamy odpowiedź.

Pamiętaj!

Nawiązanie kontaktu z Poradnią On-line jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu Poradni, koniecznie się z nim zapoznaj.

Proponujemy również uzupełnić swoją wiedzę o poniższe informacje:

Zapraszamy do skorzystania z oferty Poradni On-line.

   
Psychoterapia Bydgoszcz,psychologia,terapia,psycho,psychoterapia,Bydgoszcz,psychoterapeuta,psycholog
 
     
 
 
 
 
platności - poradnia on-line
Psychoterapia Bydgoszcz, depresja poporodowa