umów wizytę:
502-51-77-52

Edyta Płaskonka-Pruszak


dr Edyta Płaskonka-Pruszak – ekonomista kultury, Provider ćwiczeń TRE®, instruktor tańca, wykładowca

telefon: 608-279-750

e-mail: edyta.plaskonka@gmail.com lub kontakt@cde-centrumharmonii.pl

Edyta Płaskonka-Pruszak – jestem doktorem, ale … ekonomii, specjalizuję się dokładnie w ekonomii kultury. Ponadto od kilkunastu lat z pasją poszukuję powiazań między ciałem a emocjami, które wpływają na jakość życia. Stąd też testuję mój potencjał psychofizyczny od ruchu w tańcu ludowym i współczesnym, poprzez hatha jogę, po ćwiczenia TRE® i jogę (gimnastykę) słowiańską kobiet. Poszerzam swoją wiedzę psychologiczną głównie przez lektury takich autorów jak np. David R. Hawkins, Brenet Brown, Aleksander Lowen, Ekhart Tolle. Z każdym dniem idzie mi coraz lepiej stosowanie fizyki kwantowej – dzięki Transerfingowi. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia TRE®.

Zapraszam na indywidualne sesje ćwiczeń TRE®. Mogą być one dla Ciebie wsparciem w codziennym stresogennym środowisku, traumatycznych wspomnieniach, jak również uzupełnieniem tradycyjnej psychoterapii.

Na sesjach uczysz się „da głos” przede wszystkim Twojemu ciału, temu co w danej chwili ono czuje, a nie temu co myślisz (że czujesz), czy wydaje się Tobie lub sądzisz w ogóle na dany temat. Docelowo sesje ćwiczeń TRE® mają na celu nauczyć samoregulacji, czyli umiejętności regulowania (coś innego niż kontroli) reakcji ciała. Uczysz się zaufania do siebie, swojego organizmu, a przy okazji… może uwierzysz (tak „do trzewi”), że wszechświat jest bezpieczny i Tobie sprzyja.

Ćwiczenia TRE® - narzędzie terapeutyczne - zestaw kilku prostych ćwiczeń fizycznych (dostosowany do wieku i kondycji uczestnika sesji), które to ćwiczenia redukują stres, uwalniają i rozluźniają głębokie napięcia mięśniowej w ciele, będące skutkiem silnych emocji, urazów psychicznych, długotrwałego stresu oraz przeżytych traum. Drżenia wywołane ćwiczeniami regenerują układ nerwowy i NIE SĄ wiązane z chorobami, które objawiają się, np. drgawkami. 

kontakt


tel. 502-51-77-52

polityka prywatności

projekt i wykonanie Studio Wena.Net
^