umów wizytę:
502-51-77-52

aktualności

Interwencja kryzysowa oraz psychoterapia w kwarantannie


Psychoterapia

Informujemy, że od czerwca wznawiamy pracę w gabinetach terapeutycznych w Centrum HEAL. Dbając o Państwa zdrowie zachowujemy niezbędne środki ostrożności takie jak, dostęp do płynu dezynfekcyjnego, zachowywanie odległości, wietrzenie pomieszczeń. Prosimy także, aby przybywać na sesje punktualnie oraz bez osób towarzyszących, gdyż w tym czasie poczekalnia jest niedostępna.

W niektórych sytuacjach terapeuci nadal mogą prowadzić też swoją praktykę psychoterapeutyczną   w trybie online.  Jest to uzgadniane bezpośrednio z Pacjentem/Klientem w zależności od indywidualnych okoliczności.

W zakładce "terapeuci" znajdziesz profile specjalistów oraz telefony kontaktowe. 

Interwencja kryzysowa

Udzielamy też wsparcia psychicznego w tak trudnym dla wszystkich czasie, poprzez konsultacje psychologiczne online lub w niektórych sytuacjach telefonicznie (np. problem z dostępem do internetu). Jest to z reguły kilka sesji głównie nastawionych na poszukiwanie rozwiązań oraz redukcję stresu. Bardzo istotna też w tym procesie jest możliwość wyrażenia emocji i odczuć związanych z trudną sytuacją. Rejestracja odbywa sie bezpośrednio u wybranego specjalisty - zakładka "terapeuci"

Interwencja kryzysowa i wsparcie psychologiczne - Pro Bono (nieodpłatnie)

Jeśli straciłaś/eś aktualnie pracę i nie możesz skorzystać z odpłatnego wsparcia psychologicznego, uruchomiliśmy w takich przypadkach możliwość skorzystania z krótkoterminowej (2-4 sesje) interwencji.

Agnieszka Lewandowska - psycholog oraz seksuolog - tel. 600 272 977 (rejestracja w piątki 18-20 lub napisz wiadomość sms)

Zapraszamy!

 

 

kontakt


tel. 502-51-77-52

polityka prywatności

projekt i wykonanie Studio Wena.Net
^