umów wizytę:
502-51-77-52

Katarzyna Marjanek


mgr KATARZYNA MARJANEK - psycholog, psychoterapeuta i socjoterapeuta

Telefon: 787 269 010

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie psychodynamicznym. Zajmuję się także poradnictwem oraz pomocą psychologiczną. Od 2016 r. doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniu psychoterapeutycznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W trosce o jakość prowadzonej przeze mnie psychoterapii poddaję ją regularnej superwizji oraz kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku Psychoterapii REMEDIS PRO w Toruniu oraz prowadząc zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci. Aktualnie pracuję w oddziale stacjonarnym psychiatrycznym w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Zapraszam Cię do mojego gabinetu jeśli chciałbyś poczuć się bezpiecznie w kontakcie ze sobą i w relacjach, rozwinąć pełnie swoich możliwości oraz lepiej poznać siebie. Jestem także po to, aby wspierać Cię w procesie wprowadzania zmian w życiu oraz by pomóc Tobie poradzić sobie z przeżywanymi emocjami, kryzysami i trudnymi sytuacjami.

kontakt


tel. 502-51-77-52

polityka prywatności

projekt i wykonanie Studio Wena.Net
^