umów wizytę:
502-51-77-52

Magdalena Świątkowska-Szczęch


mgr Magdalena Świątkowska-Szczęch psycholog, psychoterapeuta, terener ACT
tel. 608 516 875

Jestem psychologiem, terapeutą i trenerem ACT. Pracuję z dorosłymi – indywidualnie oraz z grupami.

Zapraszam do kontaktu osoby doświadczające kryzysu życiowego, przewlekłego stresu, mające problemy natury emocjonalnej (np. nieradzenie sobie ze złością, przedłużającym się smutkiem, obniżenie nastroju, lęk, depresja, wypalenie czy bezsenność).

Proponuję pomoc w pokonywaniu życiowych kryzysów jakimi są rozwód, śmierć bliskiej osoby, długotrwała opieka nad chorym czy utrata sensu życia. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem i wyzwaniami jakie niesie życie. Bez względu na doświadczaną trudność, celem jest zwiększenie elastyczności psychologicznej, a tym samym podniesienie jakości życia.

W swojej pracy stosuję metody z zakresu Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) należącej do tzw. 3 fali terapii poznawczo-behawioralnych, których nieodłącznym elementem jest praktyka uważności (mindfulness). Terapia Akceptacji i Zaangażowania jest podejściem rekomendowanym przez Amerykańskie Towarzystwo Psychoterapii (APA) w zakresie pracy z depresją, lękiem, przewlekłym bólem, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi i innymi trudnościami.

Ponadto kontynuuję naukę w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – mam kwalifikacje do prowadzenia pomocy psychologicznej w tym podejściu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych, na Oddziale Leczenia Uzależnień oraz Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Klinice Psychiatrii Szpitala im. Dr. A. Jurasza, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego „Stawowa” w Bydgoszczy.

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje zawodowe biorąc udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Jestem członkiem Polskiego Oddziału Towarzystwa Badań nad Emocjami i Przywiązaniem "SEAS Polska". Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Na co dzień pracuję w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy, w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w gabinecie w Bydgoszczy. W celu umówienia wizyty, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

https://www.facebook.com/LifeProject.Psycholog

kontakt


tel. 502-51-77-52

polityka prywatności

projekt i wykonanie Studio Wena.Net
^